Телефонуйте: (044) 222-53-66


fb vk google+
Ваша корзина
Ваша корзина порожня
Ефірна олія ялинова Ефірна олія ялинова Ефірна олія ялинова Ефірна олія ялинова

Ефірна олія ялинова

Аромат: свіжий, смолисто-гіркуватий

  • Відновлює здоров'я тканин при ударах
  • Перешкоджає випаданню волосся та утворення лупи
  • Заспокоює, усуває перенапруження
  • Підвищує настрій
  • Усуває застійні явища при катах верхніх дихальних шляхів

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Ефірне масло отримують лише з хвої ялини стандартним для всіх деревних методом парової дистиляції. Зовні ялинове масло безбарвне, дуже легке, його легко розпізнати по характерному для хвойних ефірних масел запаху. У ялинового аромамасла він різкий, сильний, дивно свіжий з інтенсивною гіркувато-смолистою основою. Термін зберігання масла з ялинової хвої при ретельному дотриманні герметичності упаковки - більше 5 років.

Комплементарний аромат підібрати до ялиновому маслу далеко не просто, адже інтенсивність і насиченість його власного запаху з легкістю затьмарює і повністю приховує відтінки аромату інших ефірних масел.

Аромат ели добре поєднується з розовим, меліссовим, вербеновим, мандариновою, апельсиновою, бигардиевим, бергамотовою, а також ефірними маслами іланг-ілангова олія, , петітгрейна і рожевого дерева.

Емоційний вплив аромату ялинової олії несе той же ефект, що і жива ялина під час улюблених зимових свят - він знімає депресивні прояви, заспокоює, швидко усуває нервозність і напругу, є ідеальним засобом для підняття настрою, усунення почуття самотності і загубленості. Ялинове масло дозволяє абстрагуватись від суєтності, підняти настрій, створити відчуття особливої події, служить ідеальним засобом для самопізнання і самовдосконалення, відкриває нові комунікаційні можливості.

Обговорити товар на форумі Пакування:

Ціна — 35.00 грн. Кіл-ть